РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

ШКОЛСКЕ 2022/2023. ГОДИНЕ

ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУВАР (трећи разред)

Презиме и име КандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1.Тијана Олах1.  Математика (писмени) Математика (усмени)15.12.2022. у 14:50 16.12.2022. у 13:30
2.  Енглески језик (писмени) Енглески језик (усмени)21.12.2022. у 17:30 22.12.2022. у 16:00
1. Такач Јожеф1. Историја16.12.2022. у 15:40
2. Предузетништво21.12.2022. у 14:00

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: УГОСТИТЕЉСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – четврти разред)

Презиме и име кандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Илијев Марина1. Маркетинг у туризму22.12.2022. у 14:50
1. Станојевић Никола1.  Верска настава16.12.2022. у 16:25

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУВАР (ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА – први разред)

Презиме и име кандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Мирко Поповић1.Исхрана22.12.2022. у 13:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТРГОВАЦ (први разред)

Презиме и име КандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Константин Немања1. Пословна комуникација27.12.2022. у 09:30
1.Врбачки Бранислава   1. Основи трговине23.12.2022. у 14:00
2. Практична настава23.12.2022. у 14:00
3. Пословна комуникација27.12.2022. у 09:30
1. Раушки Дејан  1. Техника продаје и услуге купцима15.12.2022. у 15:40
2. Познавање робе20.12.2022. у 13:30
 3. Основи трговине23.12.2022. у 14:00
4. Практична настава23.12.2022. у 14:00
5. Пословна комуникација27.12.2022. у 09:30
1. Мишков Недељко  1. Познавање робе20.12.2022. у 13:30
 2. Основи трговине23.12.2022. у 14:00

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ФИНАНСИЈСКИ АДМИНИСТРАТОР (други разред)

Презиме и име КандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1.Радновић Таша1.Финансијско рачуноводствена обука27.12.2022. у 09:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – четврти разред)

Презиме и име кандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Грбић Весна1.  Математика (писмени) Математика (усмени)15.12.2022. у 14:50 16.12.2022. у 13:30
2.  Основи економије21.12.2022. у 14:00
3.  Пословна информатика22.12.2022. у 16:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТЕХНИЧАР ОБЕЗБЕЂЕЊА (други разред)

Презиме и име КандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1.Ђорић Огњен1. Историја16.12.2022. у 15:40
2.  Српски језик и књижевност (писмени) Српски језик и књижевност (усмени)16.12.2022. у 17:30 20.12.2022. у 16:25
3. Географија20.12.2022. у 15:40
4. Дактилографија и административно пословање27.12.2022. у 09:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КОМЕРЦИЈАЛИСТА (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – први разред)

Презиме и име кандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Маја Остојић1.  Енглески језик (2.страни језик) (писмени) Енглески језик(2.страни језик)  (усмени)21.12.2022. у 17:30 22.12.2022. у 16:00
2. Канцеларијско пословање27.12.2022. у 09:30