У склопу Ноћи истраживача 12 ученика Eкономско-трговинске школе I1, II1 и III3 одељења (Исидора Тосеги, Исидора Јаконић, Анамарија Красић, Драгана Мијанџић, Ивана Божин, Нина Ђорђевић, Јелена Милианов, Дуња Грујић, Бојана Крстин, Маја Шипка, Ивана Косаренко и Милица Туцаков) присуствовало је радионици на којој су ученици реализовали графичке отиске техником монотипија од ботаничких налаза.

Радионица се одржала у просторијама Високе школе струковних студија за образовање васпитача из Кикинде где је ученицима прво објашњен поступак реализовања отиска, а затим су ученици у групама приступили раду.

На леп начин  обележили су  Ноћ истраживача и повезали биологију са уметношћу, а такође су и пробудили истраживачи дух и ученика и наставника. Радионица нас је забавила и нешто смо ново научили.

27. 9. 2022. Кикинда                                                    Емила Кленанц, проф.

Копија-датотеке-Grammar-Subject-for-Elementary-5th-Grade_-Coordinating-Conjunctions-by-Slidesgo_