Дана 22.3.2023. године наша школа била је домаћин ђацима осмацима ОШ” Јован Поповић”. Малим матурантима су представљени смерови које уписујемо. Приказан је занимљив кратак филм у којем ученици обављају репрезентативне радне задатке своје будуће професије. У радионицама „Покажи шта знаш“ осмислили су практичну ситуацију једног наставног часа.
Ученик Жарко Утржен, 3. 1, презентовао је образовни профил економски техничар, трговце је представио ученик Драган Ћирић, 2.3, све оно што је задатак конобара описала је Невена Ковачевић, 1.4, док су куваре представљали ученици Стефан Николић, 3.4, и Сара Сакал, 2.4.

Реализацију радионица сваког образовног профила помогли су и ученици економски техничари из одељења 2.1, комерцијалисти 3.2 и 4.1 одељења, трговци из 2.3 и кувари из 3.4 одељења.

Похваљујемо ученике за успешно ангажовање.

Тим за маркетинг