Ученици Економско-трговинске школе посетили су у петак, 23.2.2024. године, 45. Међународни сајам туризма у Београду.

Под слоганом „Авантура почиње овде!“ и ове године представиле су се најзначајније туристичке агенције, удружења и организације, хотели, туристички центри, транспортне компаније, међународни тур-оператори. Промовисане су нове дестинације, first minute понуде, домаћи и инострани смештајни капацитети, туристичке регије и атракције.

Поред овогодишњег сајма туризма одржавао се и 19. Међународни сајам хотелско-угоститељске опреме HORECA-OPREMA.

Ученици су присуствовали промоцији бројних догађаја, манифестација, уживали у презентацији и дегустацији производа излагача. Са оба  сајма понели су  богат промотивни материјал: каталоге, проспекте и сувенире.

Вођа пута: Наташа Крстић, професор.