У четвртак, 11.5.023. године, у оквиру промоције наше школе, угостили смо 25 ученика матураната и њихових наставника из Накова и Нових Козараца. Гости су имали прилику да се упознају са начином рада у нашој школи кроз радионице и кабинете у којима су на практичан начин представљени смерови које уписујемо ове године, а то су: економски техничар, туристички техничар, трговац, конобар и кувар. Успешно реализованој посети допринели су ученици: Драгана Мијанџић и Исидора Јаконић из одељења 2.1, Виолета Ђармати, Драган Ћирић, Милица Црквењаков из одељења 2.3, сви ученицииз 2.4 одељења, Милијана Милованов из одељења 3.1, Тања Јеринкић из одељења 4.1 и професори Ивана Којић, Зора Гавранчић, Јасна Попов, Мирјана Секулин, Душко Вокић, Жељка Миличић и педагог Маријана Силашки.

Тим за маркетинг