РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ У ЈАНУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2022/23. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА

За ванредне ученике

У ЈАНУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2022/23. ГОДИНЕ

Име и презиме ученикаИспитРазред и одељењеМесто полагањаДатум
Глигорин КристинаПровера теоретских знањаВанредни ученицибиблиотекаУторак, 24.01.2023. Од 10,00-13,00 часова
Сантрач ДраганПровера теоретских знањаВанредни ученицибиблиотекаУторак, 24.01.2023. Од 10,00-13,00 часова

У Кикинди, 09.01.2023.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

ШКОЛСКЕ 2022/2023. ГОДИНЕ

ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУВАР (трећи разред)

Презиме и име КандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1.Тијана Олах1.  Математика (писмени) Математика (усмени)15.12.2022. у 14:50 16.12.2022. у 13:30
2.  Енглески језик (писмени) Енглески језик (усмени)21.12.2022. у 17:30 22.12.2022. у 16:00
1. Такач Јожеф1. Историја16.12.2022. у 15:40
2. Предузетништво21.12.2022. у 14:00

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: УГОСТИТЕЉСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – четврти разред)

Презиме и име кандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Илијев Марина1. Маркетинг у туризму22.12.2022. у 14:50
1. Станојевић Никола1.  Верска настава16.12.2022. у 16:25

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУВАР (ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА – први разред)

Презиме и име кандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Мирко Поповић1.Исхрана22.12.2022. у 13:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТРГОВАЦ (први разред)

Презиме и име КандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Константин Немања1. Пословна комуникација27.12.2022. у 09:30
1.Врбачки Бранислава   1. Основи трговине23.12.2022. у 14:00
2. Практична настава23.12.2022. у 14:00
3. Пословна комуникација27.12.2022. у 09:30
1. Раушки Дејан  1. Техника продаје и услуге купцима15.12.2022. у 15:40
2. Познавање робе20.12.2022. у 13:30
 3. Основи трговине23.12.2022. у 14:00
4. Практична настава23.12.2022. у 14:00
5. Пословна комуникација27.12.2022. у 09:30
1. Мишков Недељко  1. Познавање робе20.12.2022. у 13:30
 2. Основи трговине23.12.2022. у 14:00

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ФИНАНСИЈСКИ АДМИНИСТРАТОР (други разред)

Презиме и име КандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1.Радновић Таша1.Финансијско рачуноводствена обука27.12.2022. у 09:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – четврти разред)

Презиме и име кандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Грбић Весна1.  Математика (писмени) Математика (усмени)15.12.2022. у 14:50 16.12.2022. у 13:30
2.  Основи економије21.12.2022. у 14:00
3.  Пословна информатика22.12.2022. у 16:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТЕХНИЧАР ОБЕЗБЕЂЕЊА (други разред)

Презиме и име КандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1.Ђорић Огњен1. Историја16.12.2022. у 15:40
2.  Српски језик и књижевност (писмени) Српски језик и књижевност (усмени)16.12.2022. у 17:30 20.12.2022. у 16:25
3. Географија20.12.2022. у 15:40
4. Дактилографија и административно пословање27.12.2022. у 09:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КОМЕРЦИЈАЛИСТА (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – први разред)

Презиме и име кандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Маја Остојић1.  Енглески језик (2.страни језик) (писмени) Енглески језик(2.страни језик)  (усмени)21.12.2022. у 17:30 22.12.2022. у 16:00
2. Канцеларијско пословање27.12.2022. у 09:30

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

ШКОЛСКЕ 2022/2023. ГОДИНЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: УГОСТИТЕЉСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – четврти разред)

Презиме и име кандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Илијев Марина1. Наука о исхрани27.10.2022. у 13:30
1. Станојевић Никола1. Познавање робе26.10.2022. у 13:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – четврти разред)

Презиме и име кандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Грбић Весна1. Маркетинг20.10.2022. у 13:30
2. Грађанско васпитање24.10.2022. у 15:40
3. Пословна економија26.10.2022. у 16:00

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ФИНАНСИЈСКИ АДМИНИСТРАТОР (други разред)

Презиме и име кандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Таша Радновић1.  Математика (писмени) Математика (усмени)27.10.2022. у 15:40 28.10.2022. у 15:40

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТРГОВАЦ (први разред)

Презиме и име КандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1.Врбачки Бранислава 2. Раушки Дејан 3. Мишков Недељко 4. Коломпар Срећко   1. Основи трговине21.10.2022. у 13:30
2. Познавање робе26.10.2022. у 13:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУВАР (трећи разред)

Презиме и име КандидатаНазив испитаДатум и време полагања
1. Такач Јожеф1. Верска настава19.10.2022. у 13:30
2. Физичко васпитање24.10.2022. у 15:00

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

ЕКОНОМСКО-ТРГОВИНСКА ШКОЛА КИКИНДА

– ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА ЗА АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК – ОД 01.08. ДО 05.08.2022. ГОДИНЕ ОД 08 ДО 11 h. у згради у ул. Војводе Путника бр. 2 (потражити послужитељку Верицу Нимесхајм).

Пријава се може вршити и путем мејла  на e-mail адреси emajankov@yahoo.com)

– РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА БИЋЕ ОБЈАВЉЕН 22.08.2022. ГОДИНЕ НА САЈТУ ШКОЛЕ

– ИСПИТНИ РОК ПОЧИЊЕ 24.08.2022. ГОДИНЕ

– УПИС УЧЕНИКА У II, III И IV РАЗРЕД ЗА ШКОЛСКУ 2022/2023. ГОДИНУ КАО И ОБНОВА ГОДИНЕ ОБАВИЋЕ СЕ 30.08.2022. ГОДИНЕ У 0900 h.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА
У МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
ШКОЛСКЕ 2021/2022. ГОДИНЕ
ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

mart