Распоред полагања испитау мајском испитном рокушколске 2023/2024. годинеза ванредне ученике

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КОНОБАР (други разред) Презиме и име кандидата Назив испита Датум и време полагања         1. Ухулов Стефан 1. Физичко васпитање 17.05.2024. у 17:30 2. Српски језик и књижевност (писмени) Српски језик и књижевност (усмени) 20.05.2024. у 15:40 21.05.2024. у 16:30   3. Немачки језик (усмени) Немачки језик(усмени) 22.05.2024. у 16:45…

Више

Распоред консултација за ванредне ученике за мај школске 2023/2024. године

  ПРЕДМЕТ ДАН ВРЕМЕ ПРОФЕСОР Српски језик и књижевност уторак 16:45-17:25 Колунџић Љубица понедељак 16:45-17:25 Јованов Душица Енглески језик четвртак 16:45-17:25 Милићев Софија уторак 18:20-19:05 Шимон Соња Немачки језик среда 17:30-18:15 Голушин Милица Социологија Грађанско васпитање среда 14:50-15:35 Дамир Грошин Ликовна култура Историја уметности Уметничко обликовање уторак 17:30-18:15 Јоксимовић Александар Историја петак 16:25-16:45 Гајски Тихомир…

Више

РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ЗА МАРТ ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ

    ПРЕДМЕТ ДАН ВРЕМЕ ПРОФЕСОР Српски језик и књижевност уторак 16:45-17:25 Колунџић Љубица понедељак 16:45-17:25 Јованов Душица Енглески језик четвртак 16:45-17:25 Милићев Софија уторак 18:20-19:05 Шимон Соња Немачки језик среда 17:30-18:15 Голушин Милица Социологија Грађанско васпитање среда 14:50-15:35 Дамир Грошин Ликовна култура Историја уметности Уметничко обликовање уторак 17:30-18:15 Јоксимовић Александар Историја петак 16:25-16:45 Гајски…

Више

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТАУ МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУВАР (ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА – трећи разред) Презиме и име кандидата Назив испита Датум и време полагања 1. Поповић Мирко 1. Пословни енглески језик 26.03.2024. у 15:00 2. Основе услуживања 27.03.2024. у 14:00 ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КОМЕРЦИЈАЛИСТА (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – други разред)) Презиме и име кандидата Назив испита Датум и време полагања 1. Остојић Маја 1. Обука…

Више

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2023/2024.ГОДИНЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУВАР (ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА – други разред)) Презиме и име кандидата Назив испита Датум и време полагања 1. Поповић Мирко 1. Куварство 28.02.2024. у 08:30 2. Професионална пракса 28.02.2024. у 08:30 ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КОМЕРЦИЈАЛИСТА (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – други разред)) Презиме и име кандидата Назив испита Датум и време полагања 1. Остојић Маја 1.  Биологија 23.02.2024. у…

Више

РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ЗА ФЕБРУАР ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ

  ПРЕДМЕТ ДАН ВРЕМЕ ПРОФЕСОР Српски језик и књижевност уторак 10:45-11:25 Колунџић Љубица понедељак 11:30-12:15 Јованов Душица Енглески језик четвртак 10:45-11:25 Милићев Софија уторак 12:20-13:05 Шимон Соња Немачки језик среда 11:30-12:15 Голушин Милица Социологија Грађанско васпитање среда 08:50-09:35 Дамир Грошин Ликовна култура Историја уметности Уметничко обликовање уторак 11:30-12:15 Јоксимовић Александар Историја петак 10:25-10:45 Гајски Тихомир…

Више

РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ЗА ДЕЦЕМБАР ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ

  ПРЕДМЕТ ДАН ВРЕМЕ ПРОФЕСОР Српски језик и књижевност уторак 11:30-12:15 Колунџић Љубица четвртак 10:45-11:25 Јованов Душица Енглески језик среда 10:45-11:25 Милићев Софија среда 10:45-11:25 Шимон Соња Немачки језик петак 11:30-12:15 Голушин Милица Социологија Грађанско васпитање понедељак 09:40-10:25 Бошњак Војислав Ликовна култура Историја уметности Уметничко обликовање уторак 10:45-11:25 Јоксимовић Александар Историја четвртак 11:30-12:15 Гајски Тихомир…

Више

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТАУ ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУШКОЛСКЕ 2023/2024.ГОДИНЕЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУВАР (ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА – други разред)) Презиме и име кандидата Назив испита Датум и време полагања 1. Поповић Мирко 1. Туристичка географија 20.12.2023. у 08:50 ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КОМЕРЦИЈАЛИСТА (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – други разред)) Презиме и име кандидата Назив испита Датум и време полагања 1.  Остојић Маја 1.  Биологија 15.12.2023. у 10:25 2. Организација набавке и…

Више

РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ЗА НОВЕМБАР ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ

  ПРЕДМЕТ ДАН ВРЕМЕ ПРОФЕСОР Српски језик и књижевност уторак 17:30-18:15 Колунџић Љубица четвртак 16:30-17:00 Јованов Душица Енглески језик среда 16:45-17:25 Милићев Софија среда 16:45-17:25 Шимон Соња Немачки језик петак 17:30-18:15 Голушин Милица Социологија Грађанско васпитање понедељак 15:40-16:25 Бошњак Војислав Ликовна култура Историја уметности Уметничко обликовање уторак 16:45-17:25 Јоксимовић Александар Историја четвртак 17:30-18:15 Гајски Тихомир…

Више

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У НОВЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУВАР (ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА – други разред)) Презиме и име кандидата Назив испита Датум и време полагања 1.  Поповић Мирко 1. Туристичка географија 22.11.2023. у 14:50 2.Економика угоститељских и туристичких предузећа 27.11.2023. у 17:30 3. Пословна информатика у туризму и угоститељству (изборни) 28.11.2023. у 16:45 ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: УГОСТИТЕЉСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – четврти разред) Презиме и…

Више

РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ЗА ОКТОБАР ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ

  ПРЕДМЕТ ДАН ВРЕМЕ ПРОФЕСОР Српски језик и књижевност уторак 11:30-12:15 Колунџић Љубица четвртак 10:45-11:25 Јованов Душица Енглески језик среда 10:45-11:25 Милићев Софија среда 10:45-11:25 Шимон Соња Немачки језик петак 11:30-12:15 Голушин Милица Социологија Грађанско васпитање понедељак 09:40-10:25 Бошњак Војислав Ликовна култура Историја уметности Уметничко обликовање уторак 10:45-11:25 Јоксимовић Александар Историја четвртак 11:30-12:15 Гајски Тихомир…

Више

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: УГОСТИТЕЉСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – четврти разред) Презиме и име кандидата Назив испита Датум и време полагања 1.Станојевић Никола 1. Филозофија 26.10.2023. у 12:20 ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТРГОВИНСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – први разред) Презиме и име кандидата Назив испита Датум и време полагања 1.Иванчевић Ивана 1. Екологија и заштита животне средине 20.10.2023. у 10:30 ОБРАЗОВНИ…

Више